Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Компанія Microsoft вперше за 30 років оновила клавіатуру для ШІ

Компанія Microsoft вперше за 30 років внесе зміни в клавіатури для Windows. Тепер новинки будуть оснащені окремою кнопкою для штучного інтелекту Microsoft Copilot.

Для чого потрібна нова кнопка від Microsoft для ШІ

Так, за допомогою окремої кнопки можна викликати Microsoft Copilot – розумного асистента, який працює на ШІ. Новинка підтримуватиметься лише на Windows 11.

Copilot активно використовує технології OpenAI, яка створила ChatGPT і тісно співпрацює з Microsoft. За 2023 рік корпорація активно інтегрувала ШІ в інші свої продукти – наприклад, у пакет сервісів Microsoft 365 і пошуковик Bing.

Зараз дивляться

Примітно, що конкурент в особі Apple вже давно використовує окрему кнопку для виклику помічника Siri – це стосується сенсорної панелі в ноутбуках Macbook.

Що стосується окремої кнопки для Copilot, то з її допомогою ШІ зможе здійснити пошук, написати електронного листа або згенерувати зображення.

Віцепрезидент Microsoft Юсуф Мехді зазначив, що це великий крок для компанії, який можна порівняти з додаванням клавіші Windows у клавіатури. Це дало набагато більше можливостей для використання “гарячих клавіш”.

Очікується, що оновлені клавіатури від Microsoft з’являться на прилавках на початку лютого, а потім і інші виробники приступлять до оновлення.

Утім, корпорація полюбляє не лише оновлювати клавіатури – нещодавно Microsoft випустила кредитку Xbox Mastercard, яку презентувати планують уже цього року.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-04 19:00:39