Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Катерина Кухар висловилася про стосунки з чоловіком Олександром Стояновим

Прима-балерина Катерина Кухар висловилася про стосунки з чоловіком Олександром Стояновим і його творчість. Уже давно ходять чутки, що у стосунках у подружжя не все добре.

Катерина Кухар про стосунки з чоловіком

Довгий час ходять чутки, що Кухар і Стоян розлучилися. Самі вони не коментують цього, проте нещодавно прима-балерина сказала, що вони з чоловіком йдуть різними шляхами.

Також Катерина прокоментувала скандал навколо Стоянова. Олександр за кордоном виступає з виставою Лебедине озеро, музику до якої написав російський композитор Петро Чайковський. За словами балерини, вона не впливає на творчість чоловіка.

Зараз дивляться

– Я не буду за Олександра коментувати його діяльність. Ніколи не радила йому нічого по роботі, він самодостатня доросла людина і завжди робить так, як вважає за потрібне. І тим більше зараз, ми йдемо різними шляхами. Водночас треба зазначити, Стоянов єдиний продюсер, хто зараз усьому світу показує балет Лісова пісня на трьох континентах, – зазначила Кухар.

Ще в жовтні 2023 року Катерина Кухар змінила імідж і заговорила про зміни в особистому житті. Балерина давно нічого не публікує зі Стояновим у соцмережах.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-21 12:03:13