Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

До Ніжина приїздив директор Державного центру олімпійської підготовки із пляжного волейболу

Сезон 2023-2024 років для відділення волейболу КДЮСШ став ще одним кроком у напрямку його стрімкого розвитку. Хлопці та дівчата, представляючи Ніжин у чемпіонатах області, продемонстрували вражаючі результати, посідаючи призові місця та привертаючи увагу фахівців зі столиці.

Повідомляє Кдюсш Ніжин 

Одним із таких фахівців, хто не залишився байдужим до досягнень команди, є Олег Савчук, директор Державного центру олімпійської підготовки із пляжного волейболу.

Наявність величезного досвіду, відданність спорту та бажання сприяти його розвитку допоможуть ніжинським спортсменам покращити свої вміння та навички і у майбутньому досягти високих результатів.

Під час свого візиту до Ніжина Олег Савчук не лише висловив пропозицію про тісну співпрацю для розвитку пляжного волейболу, але й запропонував вивести цей вид спорту на новий рівень, аби дати молоді безліч можливостей для самовираження та зростання.
Під час зустрічі був підписаний меморандум про співпрацю між двома закладами. Наразі вже отримали спортивний інвентар, а вихованців КДЮСШ запросили 24 квітня відвідати коледж для огляду закладу та ознайомлення з умовами навчання.

Візит Олега Савчука завершився запрошенням кращих вихованців для безкоштовного навчання в коледжі з можливістю в майбутньому вступити до Національного університету фізичного виховання і спорту України.
Тренування в КДЮСШ тепер вбачається не лише як підготовка до змагань, але й як гарний старт для вступу до Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного.

Усі ці події відкривають нові перспективи для волейболу в Ніжині та створюють унікальні можливості для молоді реалізувати свій спортивний потенціал. Майбутнє цього виду спорту обіцяє багато цікавих вражень та досягнень для кращих його учасників!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Раніше MYNIZHYN писав про те, як у Ніжині відбувся футбольний турнір пам’яті Максима Рибецького

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-04-11 11:20:59