дивитися відео та огляд матчу Серії А, Інтер став чемпіоном Італії

Інтер став чемпіоном Серії А удвадцяте в історії після того, як переміг у 33 турі чемпіонату Італії Мілан з рахунком 2:1. Гра відбулася на легендарному стадіоні Сан-Сіро.

Інтер переміг Мілан та виграв Скудетто

Інтер вийшов вперед на 18-й хвилині завдяки голу Франческо Ачербі, а за чотири хвилини до завершення другого тайму Маркус Тюрам ударом низом подвоїв перевагу.

Мілан запізно спробував відігратися, скоротивши відставання на 80-й хвилині завдяки удару Фікайо Томорі, але не зміг зрівняти рахунок, щоб затримати радість своїх суперників.

У компенсований час між гравцями спалахнула бійка, в результаті якої Дензелу Дюмфрісу з Інтера та Тео Ернандесу із Мілана показали червона картки. Через кілька хвилин Мілан залишився вдев’ятьох, після того як вилучення отримав ще й Давіде Калабрія.

Перемога дозволила Інтеру збільшити відрив від другого Мілана у турнірній таблиці до 17 очок за п’ять турів до завершення чемпіонату. Таким чином підопічні Сімоне Індзагі стали недосяжними для найближчих переслідувачів та достроково виграли Скудетто.

Інтер став другою командою, яка виграла 20 титулів чемпіона Італії, що дозволить йому отримати другу зірку на своїй футболці. Зірка присуджується за кожні десять титулів у Серії А. За кількістю чемпіонств в Італії лідирує Ювентус – 36 перемог.