дивитись відео та огляд матчу Євро-2024

Збірна Бельгії, яка вважається головним фаворитом групи E, несподівано програла Словаччині у стартовому матчі на Євро-2024.

Гра Бельгія – Словаччина відбулася у Франкфурті на стадіоні Вальдштадіон та завершилася перемогою словаків з рахунком 1:0.

Бельгія – Словаччина: як минула гра Євро-2024

Форвард бельгійців Ромелу Лукаку мав нагоду відкривати рахунок вже на стартових хвилинах, але влучив прямо в арбітра.

Словаки відразу ж відповіли власною атакою на сьомій хвилині: спершу голкіпер Кун Кастельс впорався з ударом Юраю Куцки, але на добиванні зіграв Іван Шранц, який і відкрив рахунок у зустрічі.

На перерву збірна Словаччини могла йти з подвійною перевагою, але Кастельс врятував від другого пропущеного після удару Лукаша Харасліна.

У другому таймі бельгійці щосили намагалися забити і їм це вдалося двічі, але в обох випадках голи Лукаку скасовували після перегляду VAR.

Таким чином, обидва матчі першого туру у групі E закінчилися з несподіваними результатами. Збірна України після поразки від румунів з рахунком 0:3 йде на останній сходинці, бельгійці – треті, так само з нулем очок. А ось лідерами квартету є Румунія та Словаччина – обидві команди мають у своєму активі по три очки.

Наступний матч на стадії групового етапу Євро-2024 синьо-жовті проведуть 21 червня проти команди Словаччини.

З детальним календарем і розкладом матчів Євро-2024 ви можете ознайомитися в нашому матеріалі.