Будівельні матеріали м.Ніжин

дивитись відео та огляд фіналу Ліги Європи 2023/2024

Італійська Аталанта стала переможницею Ліги Європи сезону-2023/24, обігравши у фіналі турніру німецький Баєр Леверкузен.

Гра Аталанта – Баєр відбулася у Дубліні (Ірландія) на стадіоні Авіва та закінчилася розгромною перемогою бергамасків з рахунком 3:0.

Аталанта – Баєр: як минув фінал Ліги Європи

Підопічні Джан П’єро Гасперіні відкрили рахунок вже на 12-й хвилині матчу зусиллями Адемола Лукмана після пасу від Давіде Дзаппакости. На 26-й хвилині нігерійський форвард Аталанти оформив дубль.

Зараз дивляться

До розгромного рахунку у матчі довів, ймовірно герой цієї зустрічі, Лукман, який оформив дубль.

Зазначимо, що до фіналу Ліги Європи фармацевти йшли без поразок у поточному сезоні. Крім того, Байєр перший клуб в історії, який завершив розіграш чемпіонату Німеччини без поразок – підопічні Хабі Алонсо достроково оформили чемпіонство у Бундеслізі.

У півфіналі Ліги Європи Аталанта грала з французьким Марселем та за сумою двох матчів обіграла суперника з рахунком 4:1. Байєр у півфіналі зустрічався з італійською Ромою – перша гра завершилася перемогою підопічних Хабі Алонсо, а друга нічиєю – 2:2.