Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Артур Сніткус загинув на фронті

Виконуючи бойове завдання на фронті загинув митець та представник квір-спільноти 36-річний Артур Сніткус. Він мав звання сержант.

Загинув Артур Сніткус – що відомо

Життя воїна обірвалося 7 червня на Донеччині. Йому було 36 років. В соцмережах Артур постив фото свого військового побуту. Він це з гумором називав “рубрика Історія окопів”.

Сніткус був родом з Тернополя. Його загибель підтвердили у міській раді.

Зараз дивляться

– Співчуваємо всім рідним та близьким захисника. Щиро розділяємо біль утрати та схиляємо голови в глибокій скорботі, – йдеться в повідомленні.

Друзі Артура не мають слів, щоби передати біль своєї втрати. Художник та фотограф Олександр Курмаз згадав, як познайомився зі Сніткусом у 2011 році.

– Він мене одразу вразив своїм неперевершеним почуттям гумору, відкритістю та артистизмом. Ми час від часу перетинались на різних подіях, не були близькими, але завжди весело проводили час разом. Поруч з ним завжди було тепло і затишно. Людина непересічної долі, яскравий, харизматичний, талановитий, провокуючий, справжній артист з усіма притаманними для такої людини перевагами та недоліками, – написав Курмаз.

Фото: Артур Сніткус, Саша Курмаз

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-11 15:00:38