Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

46% американців вважають недостатньою допомогу Україні

Фото: Getty Images

З початку повномасштабного вторгення РФ частка американців, які вважають, що США роблять недостатньо для підтримки України, зросла до 46%, що на 16% більше, ніж у грудні 2024-го.

Думка американців про підтримку України

Згідно з даними опитування, проведеного 3-11 березня соціологічною компанією Gallup, ця цифра є новим максимумом тенденції, яка спостерігається з лютого 2022 року.

Водночас скоротилася частка американців, які вважають, що США роблять занадто багато для України – з 37% до 30%, або ж допомагають у достатньому обсязі – з 30% до 23%.

Це опитування також виявило, що серед американців стало більше тих, хто вважає, що США мають допомогти Україні у поверненні територій, навіть якщо це вимагатиме тривалої участі та затягне війну.

Таких 53% у порівнянні з груднем (48%).

Соціологи кажуть, що це вказує на перелом тенденції 2022-2024 років у настроях американців, які раніше схилялися до швидкого закінчення війни, попри те, що адміністрація Трампа наполягає на протилежному.

За результатами опитування, проведеного нещодавно Reuters/Ipsos, майже 56% американців, зокрема 89% демократів і 27% республіканців, вважають, що президент США Дональд Трамп занадто близький до Москви, оскільки дуже радикально переорієнтовує зовнішню політику країни.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2025-03-19 14:52:00