Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Зупинка імені Олександра Мацієвського»: у Ніжині встановлять автобусну зупинку від мами Героя

«Зупинка імені Олександра Мацієвського»: у Ніжині встановлять автобусну зупинку від мами Героя

У Ніжині на вулиці Ветхинській (колишня Челюскіна) невдовзі з’явиться нова автобусна зупинка. Її власним ко­штом вирішила облаштувати мати Героя України Олександра Мацієвського — 68-річна Парасковія Демчук. На реалізацію задуманого вона витратила 84 тисячі гривень.

«Місце під зупинку вже зацементу­вали і виклали плиткою. Сама ж зупинка буде із профнастилу, з лавками. Така ж, як і ті, що встановлені по Ніжину. Вста­новити її мають після 20 травня. Зупинка буде поблизу магазину «Смерека». Я на цій вулиці вже 15-років живу, і нам усім завжди доводилося чекати транспорт просто неба: і в дощ, і в спеку. А тепер буде де сховатися, посидіти. Люди вже багато років просили облаштувати зупинку, але марно. А минулого місяця до мене прийшла одна жіночка і попро­сила, щоб до влади звернулася я — як мати Героя України. Сказала: «Може, хоч вас послухають». Тож спершу я написала листа місцевим депутатам. Вони від­повіли мені, що на нашій вулиці немає належного місця. А я знайшла! І навіть надіслала їм фото, та відповіді не отри­мала. Тоді я подзвонила нашому меру Олександру Кодолі. Він сказав, що не проти встановлення зупинки, але в бюджеті немає вільних коштів, бо все йде на війну. І я вирішила поставити зупинку за свої гроші. У пам'ять про сина. Мер оперативно прислав людей. Подивилися, все заміряли. Потім прислали мені кви­танції, я сплатила», — розповідає Парасковія Михайлівна

Сама конструкція зупинки обійшлася в 60 тисяч гривень, ще 24 тисячі пішло на облаштування посадкової платформи.

«Всі кажуть, що дорогувато. Та я була рада заплатити: аби лише людям зробили зупинку. Її можна так і назвати: «Зупинка імені Олександра Мацієвського». Мені раніше пропонували перейменувати на честь сина нашу вулицю, але я відмовила­ся. Бо розуміла, що мені буде боляче чути кругом синове прізвище, бачити його в платіжках. А ось щоб назвали зупинку на честь Саші, я не проти. Хоча це й не принципово для мене. Найголовніше, що люди нарешті матимуть зупинку».

Джерело газета “Гарт”, Олексій Прищепа (Gorod.cn. ua).

Фото – ілюстративне.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
17.05.2024