Україна і світ

Знімання фільму Іржа Алека Болдвіна відновляться вже у квітні: через півтора року після трагедії

Знімання фільму Іржа Алека Болдвіна, на якому застрелили українського оператора Галину Гатчинс, можуть відновитися вже у квітні. Півтора року минуло з моменту інциденту на знімальному майданчику.

Це стало відомо завдяки пошукам актора на роль хлопчика, який слабо чує – він приєднається до акторської команди фільму. Очікується, що знімання будуть відновлені в Монтані на ранчо вже 23 квітня.

– Джейкоб Голлістер – розумний і милий хлопчик, який не знає нічого про світ, крім того, що створив для нього його старший брат Лукас. Лукас – це все, що є у Джейкоба у світі, – повідомляється в описі оголошення з пошуку актора.

Що стосується Болдвіна, то він повернеться до головної ролі в інді-вестерні. Нагадаємо, що Алеку та зброярці фільму Ганні Гутьєррес-Рід загрожує до 18 місяців в’язниці та грошовий штраф – їх звинувачують у ненавмисному вбивстві.

Зараз дивляться

Уже на початку травня розпочнуться двотижневі попередні слухання. Однак, в актора є всі шанси уникнути покарання.

Нагадаємо, що Болдвін досяг угоди з родиною вбитої операторки Галини Гатчинс. Чоловік Галини Метью стане виконавчим продюсером картини, зйомки якої відновлять уже наприкінці квітня.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-17 18:09:50

Магазин Автозапчастин м.Ніжин