Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зменшення грудей: що таке редукційна мамопластика і кому вона потрібна


На шляху до ідеальної фігури кожна жінка плекає власні бажання. Дехто мріє про об’ємні груди, вдаючись до імплантів, тоді як інші прагнуть зменшити надмірно великі молочні залози, шукаючи комфорт і естетику.

Редукційна мамопластика — це хірургічна процедура для зменшення обсягу грудей та корекції їхньої форми.

Пластичний хірург Дмитро Слоссер

Детальніше про редукційну мамопластику Фактам ICTV розповів відомий пластичний хірург, заслужений лікар України Дмитро Слоссер.

Кому потрібна редукційна мамопластика

Жінки з великими грудьми часто стикаються з болем у спині, шиї та плечах. До того ж, великі молочні залози можуть впливати на поставу, викликаючи додаткове навантаження на хребет.

Часом пацієнтки навіть відчувають незручності під час фізичних навантажень або занять спортом.

Велику роль відіграє й естетичний аспект, привертаючи увагу до розміру грудей. У деяких випадках редукційна мамопластика може бути рекомендована лікарем навіть для покращення загального стану здоров’я.

– Така операція позбавляє пацієнтку неприємного болю спини та попереку, запалення та хронічних інфекцій шкіри під грудною складкою, а також психологічних комплексів та складнощей підбору одягу тощо, – пояснює пластичний хірург.

Як проходить операція

Першим важливим кроком для пацієнтки, яка наважилася на редукційну маммопластику, є ​​консультація кваліфікованого пластичного хірурга.

Кожне тіло є унікальним, тому під час консультації лікар проводить огляд жінки та спільно з нею визначає реалістичні очікування щодо результату.

Під час підготовки до операції жінці необхідно зібрати всі аналізи, які призначить лікар. Зазвичай сама операція триває близько трьох-чотирьох годин.

Проте у деяких пацієнток процедура видалення надлишкового обсягу грудей, формування естетичного контуру та закриття рани для зменшення рубців потребує більше часу.

Сучасна пластична хірургія пропонує дві різні моделі розрізів для виконання редукційної маммопластики.

  • У більшості випадків лікарі використовують схему вертикального зменшення молочної залози. Розрізи утворюють коло навколо ареоли й вертикальну пряму лінію внизу. Така схема підходить для пацієнток із помірною кількістю тканин для видалення.
  • Для жінок з дуже великими грудьми або тих, хто потребує значного видалення тканин, пластичний хірург використовує розріз у формі перевернутої літери Т або якоря. Цей розріз складається з вертикальної лінії, яка проходить вниз від шраму навколо ареоли, та горизонтальної лінії під кожною молочною залозою.

Реабілітація після операції

Під час відновлення жінка повинна бути максимально уважною до себе. У разі будь-якого погіршення стану слід терміново повідомити про це свого пластичного хірурга.

Набряки та невеликі синці в прооперованій області є абсолютно нормальними і зазвичай зникають протягом кількох тижнів.

Шрами після зменшення грудей виглядатимуть рожевими протягом кількох місяців після загоєння.

–  Оскільки вони розташовані на нижній частині молочних залоз, їх не буде помітно навіть, якщо жінка вдягне купальник чи топ з глибокими вирізами, – додає лікар Дмитро Слоссер.

Багатьох жінок турбує ризик втрати чутливості молочних залоз після операції. Проте, якщо редукційна маммопластика виконана досвідченим кваліфікованим пластичним хірургом, ризик побічних ефектів є мінімальним.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Після редукційної маммопластики жінка зможе вести звичайне активне життя та насолоджуватися новою зовнішністю, позбавившись неприємних відчуттів та комплексів, які дошкуляли їй до операції.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-09-20 16:19:52