Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зірку серіалу Беверлі-Гіллз 90210 Яна Зірінга побили байкери

Американського актора Яна Зірінга побила банда байкерів напередодні Нового року.

На зірку серіалу Беверлі-Гіллз, 90210 напали байкери

На актора Яна Зірінга напала група байкерів у Лос-Анджелесі. Він їхав на авто з донькою Голлівудським бульваром, там же застряг у заторі.

У цей час до Зірінга підійшов водій байка і почав агресивно поводитися. Зірка серіалу Беверлі-Гіллз, 90210 вийшов із машини і став захищатися. Тоді на нього налетіли інші мотоциклісти, а він спробував утекти.

Зараз дивляться

Сам Ян уже залишив коментар із цього приводу у своєму Instagram.

– Учора я став свідком тривожного інциденту за участю групи людей на міні-байках. Коли я застряг у заторі, один із цих гонщиків агресивно наблизився до моєї машини, що призвело до тривожної конфронтації. Намагаючись оцінити збитки, я вийшов з машини. На жаль, ця дія переросла у фізичну бійку, яку я почав, щоб захистити себе, – написав Зірінг в Instagram.

Він додав, що вони з донькою не постраждали, але цей інцидент змусив його занепокоїтися зростаючою сміливістю таких груп, які підривають громадську безпеку і мир.

– Ця ситуація підкреслює більш серйозну проблему хуліганства на наших вулицях і необхідність ефективного реагування правоохоронних органів на таку поведінку. Як громадянин і батько я вважаю неприйнятним, що групи можуть вільно займатися такою поведінкою, викликаючи страх і хаос, – підсумував Ян.

Правоохоронні органи вже розслідують інцидент.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-02 13:24:26