Україна і світ

Зеленський назвав необхідну кількість Patriot для України

Україна потребує 20 батарей ЗРК Patriot для захисту від російських ракет.

Про це в інтерв’ю журналістам The Associated Press заявив президент України Володимир Зеленський. І навіть цього може бути недостатньо, “оскільки жодна країна у світі не була атакована такою кількістю балістичних ракет”.

– У нас є чудові рішення щодо Patriot , але ми не маємо їх по-справжньому, — сказав Зеленський, говорячи про систему протиповітряної оборони американського виробництва.

З січня українські солдати навчалися у США, як користуватися системою Patriot, але вона ще не розгорнута в Україні.

Зараз дивляться

Голова держави також додав, що одна європейська країна надіслала Україні ще одну систему протиповітряної оборони, але вона не спрацювала, і “довелося міняти її знову і знову”. Проте він не назвав, яка саме це країна.

Президент також нагадав про потребу України у винищувачах. Він заявив, що “у нас досі нічого немає, коли йдеться про сучасні військові літаки”.

– Польща і Словаччина вирішили передати Україні винищувачі радянських часів, але жодна західна країна досі не погодилася надати сучасні бойові літаки через побоювання, що це може призвести до ескалації конфлікту і втягнути їх у нього ще глибше, — пише АР.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-29 21:45:26

Магазин Автозапчастин м.Ніжин