Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зеленський про мирні переговори з Росією та світову формулу миру

Фото: Офіс президента

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна хоче закінчення війни справедливим миром, а ось кремлівський диктатор Путін не готовий до жодних переговорів.

Про це глава держави сказав в інтерв’ю PBS.

Можливі мирні переговори з Росією

Журналістка поцікавилася у Зеленського, чи не час подумати про можливі мирні переговори з Росією, адже ворог значно переважає у силі та озброєнні.

Зараз дивляться

У відповідь глава держави заявив, що Україна вже запропонувала світові свою формулу миру. В середині червня у Швейцарії відбудеться саміт миру, до якого готують план щодо закінчення війни.

– Саміт буде проходити без Росії, щоб вона не блокувала цей план. На сьогодні Росія хоче нас всіх знищити. На сьогодні жодних перемовин Росія не хоче. Тому ініціатива має йти зі сторони України, зі сторони країни, яка хоче закінчення війни справедливим миром, – наголосив Володимир Зеленський.

Президент зауважив, що готовий хоч зараз проводити перемовини, але з людьми, які дійсно хочуть миру. Але ж Путін не хоче перемовин.

Путін не хоче переговорів

Володимир Зеленський про інформацію від української чи то американської розвідки про те, що росіяни та Путін обговорюють. Інформація одна й та сама – Путін не готовий до жодних мирних переговорів, він їх не хоче.

– Путін хоче перемоги. А перемога для нього – це знищити, зруйнувати Україну. Тож як можна говорити з людиною, яка хоче тебе вбити? Він каже: Або ви частина Росії, або ми усіх вас знищимо, – заявив президент.

А ще Зеленський зауважив, що на Заході досі бояться того, що буде, якщо Росія програє.

– Тобто їм не страшно, що українці щоденно вмирають?! Зате їм дуже страшно, що буде якась небезпека, якась міграційна криза, чи буде дуже сильний Китай. Тобто всі бояться, що, не дай Боже, Китай буде сильним, якщо Путіна не буде, – говорить президент.

За словами глави держави, ще на Заході дуже переживають за те, що буде з російською ядерною зброєю, якщо Путін програє. Зеленський зауважує, що начебто зараз Захід якось контролює ядерну зброю в Росії.

Такий страх перед Росією президент України називає ганьбою для демократій.

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-16 13:30:28