Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зеленський поставив пʼять завдань Литвиненку

Фото: Офіс президента

Президент Володимир Зеленський, представляючи новопризначеного секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Литвиненка, заявив, що РНБО працюватиме у зв’язку зі Службою зовнішньої розвідки.

Глава держави повідомив про оновлення роботи Ради національної безпеки і оборони України.

Як працюватиме оновлена РНБО: пʼять пріоритетів

– Олександр Валерійович працював у РНБО і зараз цей досвід може поєднати із досвідом роботи на посаді керівника Служби зовнішньої розвідки України. Фактично саме в такому зв’язку – РНБО та СЗР – варто розглядати те, як і над чим далі має працювати Рада нацбезпеки та її апарат, – наголосив президент.

Зеленський також поставив перед Литвиненком низку завдань, перше з яких – більше прогнозованості.

Зараз дивляться

– РНБО має всі можливості, щоб об’єднати аналітичний потенціал українських розвідок та інших органів, які функціонують у сфері національної безпеки. Нам потрібне посилення можливості України прогнозувати та впливати на процеси, від яких залежить національна безпека нашої держави, – пояснив президент.

Друге – виконання всіх поточних завдань системи РНБО, особливо щодо санкційної політики нашої України.

Третє завдання – доктринальна робота.

– Ми розпочали розробку Української доктрини, яка стане новою основою для політики та стратегічних рішень України. Чіткість національних орієнтирів і системність у їх реалізації – це те, що потрібно і зараз, і після війни. Дуже розраховую, що РНБО в координації з органами влади та іншими суспільними структурами реалізує цю мету, – зауважив глава держави.

Четверте – кібер- та інформаційна безпека. Тобто зміцнення захисту від ворожих дестабілізаційних операцій та координація всіх державних інституцій у цій сфері.

– І пʼяте – що стосується роботи Ставки, проєктів рішень, контролю за виконанням рішень. Усе це, звичайно, має бути продовжене. Очевидний пріоритет – це оборона нашої держави та захист нашого суспільства, – підсумував Зеленський.

26 березня президент Володимир Зеленський звільнив Олексія Данілова з посади секретаря РНБО, призначивши на його місце колишнього голову Служби зовнішньої розвідки України Олександра Литвиненка.

Джерело: Офіс президента

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-03-29 13:56:24