Процес навчання повільніший: тренер Челсі оцінив гру Мудрика проти Панатінаїкоса у ЛК

Лондонський Челсі на виїзді здобув розгромну перемогу над грецьким Панатінаїкосом у другому турі основного турніру Ліги конференцій сезону-2024/25.

Матч Панатінаїкос – Челсі в Афінах завершився з рахунком 1:4 та став найбільш результативним для українця Михайла Мудрика у футболці аристократів.

Мудрик допоміг Челсі обіграти Панатінаїкос

Вінгер збірної України відзначився у матчі голом та двома результативними передачами. Михайло відіграв за синіх увесь матч. Спершу він асистував Жоау Фелішу на 22-й хвилині. А після перерви забив сам після пасу від Педру Нету. Згодом він вдруге асистував Фелішу.

Після матчу українець сказав, що задоволений грою, рахунком та забитим м’ячем.

—  У Челсі дуже велика глибина складу, і це плюс. Я не хочу робити прогнозів, але Челсі завжди націлений на найвищі результати в турнірах, в яких вони беруть участь, – передає слова Мудрика УЄФА.

Виступ Михайла у грі проти Панатінаїкоса похвалив також головний тренер Челсі Енцо Мареска.

— Я дуже радий, але не за себе, а за нього (Мудрика, – Ред.). Ми, як тренерський штаб, проводимо багато часу, допомагаючи гравцям, не тільки Мишку, але й усій команді, і від початку працюємо з усіма вінгерами, щоб вони потрапляли в штрафну і займали ту позицію, на якій забивав Мишко, – сказав фахівець, слова якого передає пресслужба Челсі.

Мареска додав, що раніше у Мудрика були труднощі з роботою в зоні, звідки він має забивати голи. За його словами, такі проблеми не лише у Михайла, а й у Джейдона Санчо, Ноні Мадукеке, Педро Нето та всіх вінгерів.

— Процес навчання Мудрика повільніший, порівняно з іншими, але він додає, – зазначив фахівець.

Після двох турів Ліги конференцій Челсі набрав максимальні шість очок та посідає першу сходину серед 36 команд. У наступному турі єврокубку підопічні Марески зіграють проти вірменської команди Ноах 7 листопада.