Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зеленська закликає підтримати міжнародну коаліцію з повернення депортованих українських дітей

Україна сподівається на створення міжнародної коаліції з повернення депортованих до РФ дітей з тимчасово окупованих територій, як було запропоновано представникам Канади на зустрічі радників з національної безпеки й зовнішньої політики у Мальті.

Відповідне сподівання висловила перша леді України Олена Зеленська в інтерв’ю представникам азіатських ЗМІ. Вона зазначила, що 66 країн підтримали пропозицію створити міжнародну коаліцію, щоб повернути українських дітей.

– Створити таку коаліцію, щоб мати постійний моніторинг, отримувати дані з Росії та всім разом якимось чином впливати на те, щоб поверталися українські діти, – наголосила перша леді.

За словами Зеленської, до процесу повернення дітей підключено багато окремих країн. Серед них – партнери з Катару, однак це не офіційна діяльність. Вона ускладнюється тим, що Росія не йде на переговори, стверджує вона.

Зараз дивляться

– Всі процеси повернення українських дітей мають бути гуманними, відповідати всім законодавчим нормам і правам дитини. Ми хочемо, щоб кожна країна, яка має голос на міжнародних майданчиках, підтримала коаліцію щодо українських дітей, – наголосила Зеленська.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-01 19:24:57