Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Збирала персональні дані українців для ворога: СБУ затримала чиновницю-колаборантку у Лимані

СБУ у ході стабілізаційних заходів на деокупованих територіях Донеччини викрила ще одну ворожу поплічницю. Нею виявилась колишня посадовиця одного з відділень Укрпошти на території Лиману.

– Після захоплення міста вона добровільно пішла на співпрацю з ворогом та приєдналася до лав місцевої окупаційної адміністрації. Там її призначили очільницею “відділу прийому громадян управління праці та соціального захисту населення ДНР”, – повідомляє СБУ.

Зазначається, що перебуваючи на “посаді” колаборантка збирала персональні дані громадян, які передавала російським окупантам. Примушувала пенсіонерів та пільговиків переводити соцвиплати під “російську юрисдикцію”.

Після звільнення Лиману фігурантка намагалася переховуватись від правосуддя і навіть повернулась на попереднє місце роботи в Укрпошту.

Зараз дивляться

Проте реалізувати свої плани їй так і не вдалось. Співробітники СБУ встановили факти колабораційної діяльності поплічниці ворога і затримали її.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили фігурантці про підозру за ч. 5 ст. 111-1 КК України (колабораційна діяльність).

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-14 16:57:24