Будівельні матеріали м.Ніжин

Збірна Англії сенсаційно програла Греції на останніх хвилинах на Вемблі

Збірна Англії неочікувано поступилася команді Греції у матчі третього туру Ліги націй УЄФА у дивізіоні В.

Матч Англія – Греція відбувся на Вемблі у Лондоні та завершився поразкою господарів із рахунком 1:2.

Англія – Греція: як минув матч

Матч минув за тотальної територіальної переваги господарів (63% проти 37%), однак обидві команди за гру завдали по 12 ударів по воротах.

Перший хороший момент створили підопічні Лі Карслі на 22-й хвилині, коли Кол Палмер пробивав з метрів десяти після пасу від Джуда Беллінгема. Однак м’яч після його удару пролетів трохи вище воріт.

Більше гострих моментів у першому таймі не було, тож команди пішли на перерву з нулями на табло.

Натомість у другому таймі гості змогли приголомшити Вемблі, коли відкрили рахунок у зустрічі. Автором голу став форвард Бенфіки Вангеліс Павлідіс.

Згодом греки могли подвоювати, але взяття воріт Анастасіоса Бакасетаса через положення поза грою у Павлідіса, який асистував своєму партнеру по команді у цьому моменті.

На це англійці відповіли ударом Оллі Воткінса з центру штрафного, але м’яч пролетів трохи вище поперечки.

На 83-й хвилині арбітр не зарахував ще один гол гостей через офсайд після перегляду VAR. У положенні поза грою знову опинився Павлідіс, який перед цим переграв Джордана Пікфорда.

Через шість хвилин англійцям вдалося зрівняти після потужного удару Беллінгема. Але останнє слово було за гостями, які вирвали перемогу на Вемблі на четвертій компенсованій хвилині. Героєм для грецької збірної став Павлідіс, який став автором дублю у матчі з командою Трьох левів.

В паралельному матчі групи 2 у дивізіоні B Ірландія обіграла Фінляндію з рахунком 2:1.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Таким чином лідером квартету йде Греція із дев’ятьма очками. Слідом йде Англія (6), Ірландія (3) – третя, а замикає турнірну таблицю Фінляндія, у якої поки немає очок.