Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Запущено таймер: Tesla почне поставки перших Cybertruck уже 30 листопада

Tesla почне постачання перших Cybertruck вже 30 листопада – для цієї події на сайті компанії створили таймер зі зворотним відліком. Так, процес розпочнеться вже о 22.00 за Києвом.

Що відомо про постачання Tesla Cybertruck

Після років перенесення виробництва Tesla Cybertruck стало відомо, що компанія дотримається свого слова і почне постачання вже 30 листопада. На підтвердження цього, на сайті Tesla розмістили таймер зі зворотним відліком, на тлі якого видніється силует електричного пікапа.

Фото: Tesla Cybertruck/Tesla

Можливо, на цьому тлі відбудеться якийсь захід – у 2019 році саме Ілон Маск представляв пікап, кидаючи в нього сталеві кулі, показуючи захист авто.

Зараз дивляться

Зміни на сайті передбачають, що забронювати автомобіль зараз не можна. Ба більше, ще у вересні кількість замовлень авто перевищила 2 млн. Щоб заздалегідь забронювати транспорт, потрібно було заплатити лише $125.

Утім, на тлі довгоочікуваного виходу, Tesla заборонила перепродавати Cybertruck протягом року після початку поставок. Це потрібно для боротьби з перекупами, які на тлі лімітованого виробництва будуть піднімати ціну. За перепродаж загрожує штраф у $50 тис.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-30 10:14:22