Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

За один візит зробив занадто багато: американка подала до суду на стоматолога за недбалість

Мешканка американського штату Міннесота Кетлін Вілсон подала до суду на стоматолога, який за одне відвідування в липні 2020 року встановив їй чотири кореневі канали, вісім коронок і 20 пломб, заподіявши тим самим пацієнтці біль, страждання й потворність.

Повідомляється, що сам відповідач, який фігурує як представник самого себе у справі, не відповів на прохання про коментарі.

Зараз дивляться

Занадто багато анестезії

Тим часом Вілсон стверджує, що дантист ввів їй кількість анестезії, яка значно перевищувала рекомендоване дозування, і сфальсифікував медичні записи, що стосуються кількості введеного їй анестетика.

Команда юристів Вілсон найняла Аврума Гольдштейна, дантиста з Неаполя, штат Флорида, для надання експертного висновку у цій справі.

Думка незалежного експерта

У підсумку експерт, зокрема, зазначив, що виконати такий обсяг стоматологічної роботи за одне відвідування неможливо, якщо кожна з цих процедур виконана правильно.

Згідно з позовом, Вілсон вимагає відшкодування збитків на суму понад $50 000.

Американська стоматологічна асоціація відмовилася коментувати цей випадок. Водночас прес-секретар АСА зазначив, що під час ухвалення всіх рішень про лікування стоматологи мають керуватися своїм професійним судженням. Безпека і комфорт пацієнтів мають першорядне значення, додав він.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-04 10:59:27