Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Юрій Мироненко – біографія та подробиці життя очільника Держспецзв’язку

Фото: Факти ICTV

Юрія Мироненка призначено очільником Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

У відомстві зазначили, що військовослужбовець має досвід корпоративного управління, глибоко розуміється на тематиці безпілотників.

Завданням Мироненка на посаді стане проведення аудиту роботи Держспецзв’язку, відповідно до обовʼязкових процедур. Факти ICTV зібрали його біографію та подробиці життя.

Зараз дивляться

Біографія Юрія Мироненка

До призначення на посаду очільника Держспецзв’язку Юрій Мироненко був командиром ударної роти безпілотників, яка працює на Запорізькому напрямку. Коли російські війська здійснили повномасштабне вторгнення, то захищав Київ у складі 112 бригади територіальної оборони.

Згодом Мироненко став заступником начальника штабу 129 батальйону 112 бригади. Він очолив відділ роботи з добровольчими формуваннями територіальних громад 112 бригади.

Мироненко закінчив Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая (протягом 1994–2000 років). Має ступінь бакалавра за спеціальністю Менеджмент, а магістра – Міжнародна економіка.

Юрій Мироненко почав кар’єру в банківській сфері. Він обіймав керівні посади у структурних підрозділах Правекс Банк, Ukrsibbank BNP Paribas Group та інших. Протягом 2008 – 2010 років був фінансовим директором концерну Стирол.

З 2010 до 2015 років Мироненко був генеральним директором ТОВ Даймонд Сфір Груп. З 2016 до жовтня 2023 року – очільником правління Інституту суспільно-економічних досліджень. Це аналітичний центр, що супроводжує реформи в Україні.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-01 18:52:23