японка виконала гімн України, який вивчила за 2 дні ВІДЕО

Донецький Шахтар провів у Токіо благодійний матч проти японської команди Авіспа Фукуока, яка грає у Джей-лізі. Зустріч відбулася на Японському національному стадіоні та завершилася з рахунком 2:2.

Матч відвідали як українці, які проживають у Японії, так і місцеве населення. Точна кількість вболівальників, які прийшли подивитися гру на стадіон, поки що невідома.

Серед японських вболівальників особливо вразила японська жінка, яка вивчила гімн України лише за два дні.

Перед грою між Шахтарем та Авіспа Фукуока вона заспівала його на камеру біля стадіону.

Щодо самого матчу, то у Шахтаря забивали Данило Сікан на початку першого тайму і Мар’ян Швед після перерви. Авторами забитих голів у японській команді стали: Даїкі Мія та Такесі Канаморі.

Весь прибуток із продажу квитків тощо перерахують на потреби українців, які постраждали від розв’язаної Росією війни проти нашої країни.