Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Якщо болить плече: експерти надали дієві поради

Медики Гарвардського університету поділились ефективними порадами щодо методів діагностики та лікування болю в плечі.

Встановіть причину пошкодження

Біль у плечовому суглобі  може бути надокучливим: гострим, ниючим, сильним або з відчуттям мурашок, поколювання, оніміння та навіть печіння.

Часто біль у плечі вночі заважає спати, а вдень перешкоджає виконанню звичайної роботи, але це можна виправити.

Зараз дивляться

Перший крок – це візит до сімейного лікаря. Однак, якщо є підозра на серйозну травму, як-от перелом кістки або розрив сухожилля, насамперед потрібно звернутися до центру невідкладної медичної допомоги.

Діагностика та лікування болю в плечі

Саме фахівець зможе встановити причину болю. Найпоширеніші – це втома та перенапруження м’язів, запальні процеси в нервових корінцях, запалення в суглобах, грижі, що ущемляють нервові закінчення, зміщення хребців (фасеточні блоки), артроз, а також хвороби внутрішніх органів.

Крім того, біль може виникнути через малорухливий спосіб життя, сидячу роботу та неправильну поставу, що може призвести до міжхребцевої грижі та остеохондрозу.

Після обстеження і діагностики лікар призначить відповідну терапію: медикаментозні препарати, режим навантаження, масаж та інші методи відновлення функцій плечового суглоба.

Незначний біль у плечі, пов’язаний із перенапруженням м’язів або невеликою травмою, часто можна легко усунути самостійно за допомогою гімнастики.

Джерело: Гарвардська медична школа

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-02 15:16:00