Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Яка ситуація в енергосистемі після вчорашньої атаки РФ: відповідь Міненерго

Споживачі, знеструмлені внаслідок російської атаки 2 січня, уже мають електроенергію. Станом на сьогодні, 3 січня, дефіциту електроенергії не зафіксовано і не передбачається.

Про це повідомили в Міненерго.

Наслідки обстрілів

Внаслідок масованого обстрілу 2 січня знеструмлювались високовольтні лінії та підстанції на Київщині, були тимчасові порушення у роботі ГЕС. У результаті без електрики залишились побутові споживчі у Києві та області. Наразі усіх заживлено.

Зараз дивляться

На Миколаївщині через вибух біля підстанції відключилася лінія ПЛ 150 кВ, знеструмлювались побутові споживачі, яких було оперативно заживлено. При цьому знизили генерацію 6 ВЕС – увечері роботу станцій було відновлено.

Під час артилерійського обстрілу ПЛ 110 кВ на Донеччині відключився блок ТЕС, знеструмились побутові споживачі. Протягом години всіх абонентів заживлено за резервом.

Генерація

Дефіциту електроенергії не зафіксовано і не передбачається на поточну добу. Генерації, виробленої в Україні, достатньо для покриття потреб споживачів.

В аварійний ремонт виведено блок ТЕЦ, протягом доби з короткострокових аварійних ремонтів в роботу вийшло 4 одиниці теплової генерації. У резерві 2 блоки ТЕС, які будуть задіяні при потребі.

– Ситуація контрольована. Графіки відключень не застосовуються, – наголосили у Міненерго.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
Джерело: Міненергетики
Відключення електроенергії, електроенергія

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-03 10:56:13