Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Як зрозуміти, що AirPods заряджаються: на що звернути увагу

Бездротові навушники – обов’язковий гаджет кожного меломана і жителя мегаполісу. Скоротити час очікування автобуса або черги в магазині допоможуть бездротові навушники, але їх часто роблять у мінімалістичному дизайні, зокрема й зарядний кейс. Факти ICTV детально розкажуть, як зрозуміти, що AirPods заряджаються.

Як зрозуміти, що навушники заряджаються

Найпростіший спосіб – це поглянути на індикатор на кейсі. У AirPods 1 і 2 покоління та AirPods Pro потрібно відкрити кришку. Якщо індикатор світиться зеленим – навушники повністю заряджені. Якщо помаранчевим – аксесуар заряджається. Якщо індикатор блимає червоним – потрібно зарядити сам кейс.

Ще один спосіб зрозуміти, заряджаються навушники чи ні – потрібно використовувати iPhone. Підключіть AirPods до смартфона, а потім перейдіть у віджет Заряд батареї. Там відображатиметься рівень підзарядки.

Зараз дивляться

Якщо ввімкнений голосовий помічник Siri, можна в нього поцікавитися, заряджаються AirPods чи ні. Просто скажіть Привіт, Siri, покажи заряд AirPods.

Якщо аксесуар під’єднано до ноутбука або комп’ютера Mac, відкрийте на пристрої функцію Bluetooth, а потім наведіть курсором на навушники.

Раніше Факти ICTV детально розповіли, як зробити знімок екрана на MacBook. Робити це можна дуже легко – головне не забути поєднання клавіш.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-11 13:19:12