Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Як зробити скрін на Windows 10: інструкція

Не всі знають, як правильно робити скриншоти. Хоча ця функція – доволі важлива та помічна. Особливо для студентів або тих, хто цілими днями працює за комп’ютером. Як зробити скрин на Windows 10 – читайте в матеріалі.

Як зробити скрин на Windows 10: найпростіший спосіб

Для нього потрібно просто натиснути на комп’ютері на кнопку Print Screen. Якщо ви хочете зробити зняток на ноутбуці, необхідно натиснути одночасно комбінацію клавіш Fn і Print Screen. Цей спосіб дозволить вам зробити скриншот усього екрана.

Назва клавіші може відрізнятися. Це залежить від виробника клавіатури. Вона може бути підписана як PrtScr, PrntScrn, PrtSc, або PrtScn, а незалежно – клавішами F12 та Scroll Lock.

Після цього скриншот збережеться у буфері обміну і ви зможете вставити його в будь-який редактор, чат або електронну пошту за допомогою комбінації клавіш Ctrl + V.

Зараз дивляться

Як зберегти скриншот в окремому файлі на  Windows 10: проста інструкція

Для збереження скриншота в окремому файлі:

  1. Зайдіть у стандартну програму Paint. Після цього натисніть кнопки Пуск – Стандартні.
  2. Натисніть Paint або введіть у поле пошуку Paint. Після того, як запуститься редактор зображень Paint, натисніть одночасно кнопки Ctrl + V.
  3. Так ви швидко вставите зняток у поле редагування.
  4. Натисніть кнопки Ctrl та S. Далі на екрані з’явиться вікно для збереження файлу. Напишіть ім’я файлу, виберіть формат зображення та місце, де хочете його зберегти, а потім натисніть кнопку Зберегти.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-05 18:50:12