Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Як робити лімфодренаж удома, чому він важливий для краси, що пропонують у салонах — косметолог

Лікар-косметолог Катерина Забірченко в коментарі Фактам ICTV пояснила, що таке лімфодренаж, чому він важливий для доглянутої шкіри обличчя і чи можна його робити в домашніх умовах.

– Я завжди кажу, що лімфодренаж – це наше все. Особливо це стосується клієнтів, які приходять вперше і ніколи нічого зі своїм обличчям не робили. Тобто все починається з лімфодренажних процедур, – каже Катерина.

Ефект лімфодренажу

За словами експерта, лімфодренажні процедури можна проводити як у домашніх умовах, так і в кабінеті косметолога. Велика частина з цих процедур складається з масажу обличчя.

Зараз дивляться

На перший погляд, за словами фахівця, комусь ця процедура здасться занадто простою. Але річ у тім, що якщо робити її регулярно, то ефект виходить не просто хороший, а чудовий.

Перше й основне, що дає ручний або апаратний масаж обличчя, це поліпшення відтоку венозної крові та лімфи. Запускаючи ці процеси, ми:

  • отримуємо глибокий детокс, тобто виведення токсинів;
  • зниження застійних явищ у шкірі – поліпшується її колір, шкіра має відпочилий вигляд;
  • зникають набряки обличчя, зокрема й під очима, це процедура номер один для тих, хто схильний до набряків;
  • завдяки поліпшенню мікроциркуляції зникають темні кола під очима.

Ліфтинговий ефект

Крім того, за словами Катерини Забірченко, лімфодренаж – це ще й глибоке опрацювання всіх шарів шкіри.

– Під час апаратного вакуумного масажу на виході ми отримуємо ліфтинговий ефект – підтягується овал обличчя, піднімається носогубна складка, – каже фахівець.

У домашніх умовах

За словами косметолога, до лімфодренажних процедур у салоні належать мікроструми, міостимуляція. Але якщо людина з якихось причин не відвідує косметолога, тоді можна робити елементарний масаж обличчя вдома.

– Але, що дуже важливо, щодня, хоча б протягом п’яти хвилин. У цьому разі також буде гарний результат, – зазначає експертка.

За словами Катерини, це може бути і ручний масаж обличчя, і нефритовий ролик, і спеціальна гімнастика для обличчя — фейсбілдинг.

Чудовий ефект, за словами косметолога, дають холодні маски, холодні креми, холодні патчі або кубики льоду. Усе це також дуже добре працює на мікроциркуляцію та лімфодренаж і сприяє виведенню зайвої рідини.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-16 13:33:31