Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Як прибрати запах електронних сигарет у квартирі – поради

Запах електронних сигарет не такий їдкий, як від звичайних, але неприємний аромат все ж залишається у квартирі. Як позбутися запаху електронних сигарет у квартирі, дізнавалися Факти ICTV.

Як прибрати запах електронних сигарет у квартирі – поради

Великим плюсом диму від електронних сигарет є те, що їх аромат не поглинається одягом, меблями та квартирою загалом. Крім того, після перекуру руки, волосся та ротова порожнина теж не вбирають аромат.

Тому позбутися запаху електронної сигарети можна звичайним протягом. Після того, як ви покурили у квартирі, варто відкрити в кімнаті вікно та зачекати 10-15 хв.

Зараз дивляться

В ідеалі — створити протяг. Якщо маєте можливість, разом з вікном відкрийте вхідні двері на 10-15 сек. Це допоможе швидко вигнати з квартири важке та насичене повітря.

Якщо у вас є кондиціонер, увімкніть його на кілька хвилин. Це допоможе прогнати аромати електронних сигарет. Також вам допоможуть очищувачі повітря з HEPA-фільтрами. Їх варто розставити в кожній кімнаті.

Існує ще кілька лайфхаків, які допоможуть замаскувати запах від електронної сигарети:

  1. В кожній кімнаті поставте відкриті місткості з білим оцтом чи деревним вугіллям – вони поглинають запах.
  2. Використовуйте ефірні олії – вони маскують запах сигарет.
  3. Приготуйте освіжувач повітря з натуральних інгредієнтів (фруктів, квітів, ефірних олій). Такі засоби гіпоалергенні та абсолютно нешкідливі. Обовʼязково використайте аромат ванілі та кориці.

Також можна спробувати вигнати запах іншими ароматами. У цьому вам допоможуть ароматичні палички: їх потрібно розставити в кожній кімнаті.

Замість ароматичних паличок можна використати покупну парфумерію для дому. Сьогодні можна знайти безліч різних ароматів, які точно зможуть впоратися із запахами електронних сигарет.

Аби запобігти появі неприємного аромату від електронної сигарети у квартирі, радимо не курити в кімнатах.

Краще робіть це на балконі чи в підʼїзді (звичайно, якщо сусіди будуть не проти). Якщо такої можливості немає, куріть у кімнаті з відчиненими вікнами, тоді запах електронних сигарет точно не буде турбувати вас та ваших рідних.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-20 11:22:51