Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Як правильно наносити автозасмагу: правила та поради

Автозасмага – косметичний засіб, який надає шкірі красивого шоколадного відтінку без необхідності перебування під сонячними променями, тобто імітує засмагу.

Дигидроксиацетон (DHA), що входить до складу автозасмаги, запускає хімічну реакцію, унаслідок якої верхній шар шкіри стає темнішим.

Використовувати такі продукти дуже зручно, але вони мають один недолік – під час неправильного застосування засіб може нерівномірно покрити шкіру, в результаті чого з’являться плями.

Зараз дивляться

Як наносити автозасмагу на тіло, щоб отримати бажаний результат – читайте на Фактах ICTV.

Як правильно наносити автозасмагу – поради

Автозасмага – це безпечна альтернатива сонцю. Такі засоби призначають людям з великою кількістю новоутворень на шкірі, тобто родимок, або з гіперпігментацією.

З’ясуймо, як наносити автозасмагу, щоб вона рівно лягала.

  • Перед використанням автозасмаги необхідно зробити тест на алергічну реакцію. Для цього нанесіть засіб на невелику ділянку шкіри. Якщо не виникне ніякої реакції, то можна наносити засіб на все тіло.
  • Напередодні зробіть пілінг або скористайтеся скрабом, щоб прибрати зі шкіри зроговілі клітини. Якщо є сухі ділянки на тілі, нанесіть на них зволожувальний крем.
  • Нанесіть автозасмагу на шкіру. Якщо виробник радить скористатися спеціальною рукавичкою, зробіть це.
  • Засіб необхідно розподілити круговими рухами по всьому тілу та залишити орієнтовно на 4-6 годин або на ніч (рекомендований час зазначений на пакуванні). Чим довше тримати автозасмагу на шкірі, тим насиченіший буде відтінок на шкірі.
  • Після цього необхідно змити засіб для засмаги й нанести зволожувальний крем.

Під час нанесення головне – не перебрати з кількістю засобу. Краще повторити процедуру за кілька днів, ніж отримати нерівномірний колір засмаги.

Для того щоб продовжити термін перебування шоколадного відтінку на шкірі, фахівці радять після кожного миття в душі наносити зволожувальний крем.

Також не варто нехтувати сонцезахисними засобами, оскільки нанесення автозасмаги не захищає від ультрафіолету.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-28 17:17:07