Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Як обрати інтернет для бізнесу в Києві: скільки може коштувати підключення?

Як обрати інтернет для бізнесу в Києві: скільки може коштувати підключення?

Інтернет для бізнесу є спеціалізованою телеком-послугою, яка дозволяє компаніям підтримувати сталий зв'язок з клієнтами, забезпечувати безперебійну роботу бізнес-процесів та використовувати хмарні ресурси. Цей тип інтернет-з'єднання суттєво відрізняється від домашнього, оскільки передбачає високі стандарти швидкості, надійності та доступності сервісу.

Коли в підприємства виникає потреба підключити інтернет, телеком-оператори враховують велику кількість його вимог, таких як гарантована швидкість, резервування каналу, заданий час відновлення сервісу та цілодобова технічна підтримка. Оскільки вибір постачальника послуг зв’язку впливає на якість та надійність з'єднання, це є важливим етапом у формуванні довгострокових партнерських відносин. Така увага до деталей допомагає забезпечити стабільність і ефективність бізнесу, зміцнюючи його позиції на ринку.

Чому технології підключення до інтернету FTTx, xPON та GPON вважаються найбільш продуктивними?

Технології підключення інтернету для бізнесу та побутових користувачів значно відрізняються, оскільки вимоги до швидкості та надійності передачі даних є різними. Сучасні телеком-оператори, які обслуговують підприємців, пропонують різні технології, що базуються на використанні оптоволокна. Залежно від вимог клієнта, йому можуть запропонувати підключення типу FTTx, xPON або GPON.

FTTx

Це технологія організації широкосмугових мереж з доведенням оптичного волокна до певної точки. Основна відмінність між різновидами цієї технології полягає у розташуванні кінцевої точки. У випадку з FTTО, оптичне волокно доводиться безпосередньо до клієнта, а саме в офіс. Щоб інтернет підключити, використовуються пасивні оптичні мережі з оптичними дільниками та абонентськими пристроями ONT. Ціна підключення інтернету залежить від складності реалізації мережі та використаного обладнання. FTTx підходить для офісів та малих мережевих бізнесів, де важливі стабільність і висока швидкість.

xPON

xPON є передовою технологією передачі даних по оптоволоконних лініях зв'язку для бізнес-інтернету, яка дозволяє одночасно отримувати зв’язок та користуватись іншими видами телекомунікації без використання активного обладнання в будівлі. Все устаткування, яке потребує електроенергії, встановлюється на технічній базі телеком-оператора. Це забезпечує можливість роботи при відключенні електропостачання. xPON підключення забезпечує всі цифрові послуги та інтернет-технології через один кабель, що значно спрощує встановлення. Ця технологія підходить для виробництв, де важлива безперебійна робота і можливість резервування даних.

GPON

Ця технологія є однією з найпопулярніших для облаштування пасивних оптичних мереж, що забезпечують підключення з швидкістю від 1,244 Гбіт/с до 2,488 Гбіт/с. Одне волокно передає дані, як на завантаження, так і на вивантаження, що дозволяє без затримок використовувати об'ємні файли, стримити відео у форматі 4K та перемагати у сучасних онлайн-іграх. Ця технологія є стандартом ITU-T-G.984 і підходить для медіа-компаній та бізнесу, що потребує передачі великого об'єму інформації. Підключити інтернет за допомогою GPON дозволяє забезпечити високу швидкість та стабільність з'єднання.

Підключити інтернет в Києві

Саме в Києві доступні усі три види підключень: FTTx, xPON та GPON. Це один з масштабних центрів в Україні, де зосереджені найбільші дата-центри, розвинена незалежна енергетична інфраструктура, та перетинаються різні провайдери з можливістю комерційного виходу у міжнародний інтернет. Інтернет для бізнесу в столиці здатний запропонувати найкращі можливості щодо облаштування доступу до інтернету в регіонах.

Скільки коштує підключити інтернет на підприємство?

Провайдери, які вибудовують індивідуальні відносини з кожним клієнтом, зазвичай, не розробляють фіксованих тарифів. Вони використовують для розрахунку вартості підключення декілька вихідних даних:

– локація підприємства;

– технічні вимоги до зв'язку;

– масштаб потрібної мережі.

Після детальних підрахунків складається комерційна пропозиція, де окремо зазначається вартість, скільки обійдеться інтернет підключити та розмір місячної абонплати. Телеком-оператор при цьому враховує вартість обладнання, яке за необхідності доведеться придбати замовнику. Таким чином, інтернет для бізнесу надається з урахуванням індивідуальних потреб кожного клієнта, що забезпечує оптимальне співвідношення ціни та якості.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
19.06.2024