Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Втрата Авдіївки – Салліван назвав наслідки від затримки допомоги США

У Білому домі США вітають результати голосування у Конгресі за пакет військової допомоги Україні, але визнають, що цей процес тривав надто довго.

Через втрату часу, коли українська армія була змушена економити боєприпаси, Росії вдалося зайняти частину територій України на сході.

Про це заявив радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван.

Зараз дивляться

— Наслідки затримки відчули в Україні. За останні пів року ЗСУ були змушені економити боєприпаси, і це призвело до втрати частини території на сході, зокрема Авдіївки, – заявив він під час брифінгу у Білому домі.

Попри активізацію процесів надання американської допомоги, українські солдати продовжують залишатися під сильним тиском на полі бою.

— Факт полягає в тому, що ми маємо час, щоб вийти з ями, утвореної піврічною затримкою в Конгресі, – підкреслив Салліван,

Захоплення Авдіївки Росією

Бої за Авдіївку тривали з початку повномасштабної війни.

Інтенсивні атаки та регулярні обстріли призвели до фактичного руйнування міста. З 35-тисячного населення залишилося не більше ніж 2000 мешканців.

Росія зазнала в боях за Авдіївку колосальних втрат, проте 17 лютого 2024 року оперативна ситуація склалася так, що Сили оборони відступили з міста, щоб уникнути повного оточення ворогом і для збереження життів особового складу.

Авдіївка на карті DeepState

Станом на 24 квітня 2024 року оперативна ситуація в Авдіївці виглядає так:

Мапа: DeepState

Джерело: White House

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-25 00:01:30