Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Воронка за 7 метрів: Віталій Козловський мало не загинув на фронті

Віталій Козловський розповів, як мало не загинув на фронті зі своїми братами по зброї. Емоційною історією музикант поділився в Instagram і присвятив цій історії пісню.

Як Козловський мало не загинув на фронті

За словами Віталія, випадок відбувався вночі – він і ще четверо військових ховалися в бліндажі від ворожого обстрілу.

– Наші позиції 2,5 години крили снарядами. Навколо все горіло, земля сипалася на голову. Хтось молився, хтось закурив, хтось писав СМС своїм… Уже вранці ми вийшли назовні, а густий ліс довкола випалений і розбитий вщент. Навіть миші на землі валяються контужені. Була й вирва за 7 метрів від нашого бліндажа. Але найголовніше – всі живі. І навіть знаходимо в собі сили жартувати. Те, що відбувається в голові, коли думаєш, що це вже кінець, змінює свідомість назавжди, – зізнався артист.

Уже повернувшись до столиці музикант написав пісню, натхненний пережитим досвідом. Артист зазначив, що пісня Навкруги була створена буквально за ніч.

Зараз дивляться

Нагадаємо, що раніше Аліна Шаманська розповіла, як Козловський мало не попрощався з життям. Музикант показував їй відео, які не можна публікувати в мережу, і були моменти, коли Віталій уже прощався з життям.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-21 10:33:31