Манчестер Сіті – Арсенал 2:2: огляд матчу англійської Прем’єр-ліги

Сьогодні, 22 вересня, футбольний клуб Манчестер Сіті у рамках 5-го туру англійської Прем’єр-ліги 2024/25 прийняв на своєму стадіоні лондонський Арсенал.

Гра Манчестер Сіті – Арсенал відбулася на стадіоні Сіті оф Манчестер (Etihad Stadium) і закінчилася з рахунком 2:2.

Манчестер Сіті – Арсенал: огляд матчу

Вже на 9-й хвилині першого тайму гравець Манчестер Сіті Ерлінг Браут Голанд отримав пас від Савіньйо і забив перший гол у ворота суперників. Проте на 22-й хвилині Ріккардо Калафіорі (Арсенал) зрівняв рахунок – 1:1.

Гравець Арсеналу Габріел на штрафному майданчику вистрибнув найвище назустріч подачі від Букайо Саки та головою спрямував м’яч у ворота. Тепер рахунок 1:2 на користь лондонців. Згодом суддя Майкл Олівер дав зрозуміти, що перегляне гол за допомогою VAR, щоб переконатись, чи не було порушення.

На 87-й хвилині матчу Йошко Гвардіол (Манчестер Сіті) мав чудову нагоду забити гол, та воротар Арсеналу Давід Рая впорався з ударом.

Під час додаткового часу Джон Стоунс (Манчестер Сіті) вирівняв рахунок матчу АПЛ – 2:2.

Відео матчу Манчестер Сіті – Арсенал

Усього за матч найбільшим м’ячем володіла команда Манчестер Сіті – 77% проти 23% в Арсенала. Ударів по м’ячу у Манчестер Сіті було 31, а в Арсенала – 5. Також у Манчестер Сіті було більше ударів у площину воріт – 10 на противагу трьом у лондонців.