Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Власники Tesla використовують iPhone 15 Pro як брелок для авто

Власники Tesla використовують новенькі iPhone 15 Pro як дармовис для авто. Усе завдяки новим функціям, які дають змогу відкривати електрокар одним натисканням.

Так, ідеться про кнопку, яку у версіях iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max поставили замість перемикача в беззвучний режим. Нову кнопку можна використовувати для ввімкнення камери, голосового помічника, будильника, і навіть відкривання авто. Саме останнє й особливо цінується серед власників Tesla.

За допомогою натискання на бічний сенсор iPhone 15 Pro можна відчинити багажник, зупинити або почати заряджання акумулятора, і навіть увімкнути кондиціонер. Для цього навіть не потрібно розблокувати екран смартфона.

Зараз дивляться

Щоб використовувати всі функції смартфона, необхідно зайти в налаштування iPhone і вибрати меню Кнопка дій. У вікні з’являться всі доступні функції, серед яких потрібно вибрати відповідні. Примітно, що Tesla не надають дармовис для розблокування Tesla – доступ до авто здійснюється через додаток.

Електрокари оснащені не тільки унікальними функціями, а й допомагають непогано економити. Експерти з’ясували, які електрокари найекономічніші. Як виявилося, це не найменші моделі, як багато хто міг припустити – лідером виявився Peugeot e-308.

Джерело: The Drive

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-10-10 12:45:45