Будівельні матеріали м.Ніжин

Владислав Бухов – чемпіон світу з плавання на 50 м вільним стилем

Український плавець Владислав Бухов виграв золото на дистанції 50 метрів вільним стилем на чемпіонаті світу з водних видів спорту у катарській Досі.

Його золота медаль історична України, адже раніше наші співвітчизники ще не вигравали золота на цій дистанції на Мундіалях.

Показавши у фіналі час 21:38 секунди, Бухов також встановив національний рекорд України.

Зараз дивляться

У фінальному запливі українець лише на 0.01 сек випередив срібного призера змагань, австралійця Камерона Макевоя, який виграв раніше і кваліфікацію, і півфінал. Третє місце посів Бен Прауд із Великої Британії.

Медаль 21-річного Бухова стала першою нагородою для українських плавців на ЧС-2024 у Досі. Також це його перша нагорода на рівні дорослих чемпіонатів світу. Раніше він двічі зупинявся на чемпіонатах світу у півфіналах.

18 лютого у фіналі чемпіонату світу на дистанції 1 500 метрів виступить українець Михайло Романчук.