Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Влад Міцкевич висловився про роман з Олею Поляковою – попросив у співачки вибачення

Зірковий кухар Владислав Міцкевич заявив про роман зі співачкою Олею Поляковою. Наразі кулінар уже попросив вибачення в артистки і спробував виправдатися за свій вчинок.

Влад Міцкевич про роман із Олею Поляковою

Вночі 30 березня Міцкевич розповів у своїх Instagram-stories про роман із Поляковою. Кулінар заявив, що нібито рік прожив з Олею, а зараз вона вирішила від нього з’їхати. У відео він показав нібито валізу і туфлі артистки, які викинув через вікно.

До всього цього Влад оприлюднив їхні спільні фото, на яких вони цілуються. На ранок кулінар видалив ці публікації.

Зараз дивляться

Фото: Влад Міцкевич / Instagram

Міцкевич попросив вибачення в Полякової

Уже вранці Влад оприлюднив відео, у яких перепросив Полякову. Кухар сказав, що тривалий час вживає антидепресанти, а вчора “вирішив їх трішки зміксувати з алкоголем”.

– Зміксував дві пляшки віскі і в мене просто зірвало дах. Наговорив наклепів і брехні, це правда. Тривалий час ми працювали з Олею і в нас був жорсткий конфлікт на фінансовій основі, у якому ми не знайшли спільної мови. Я вирішив просто наговорити страшної маячні. Вибачаюся, – сказав Міцкевич.

Він також попросив вибачення у сім’ї Олі, зазначивши, що сам не знає, чого хотів цим домогтися.

Сама співачка ніяк не прокоментувала заяви Міцкевича. До слова, Оля понад 20 років перебуває у шлюбі з Вадимом Буряковським. У кулінара також є стосунки.

Нагадаємо, що в Олі та Влада був проєкт Він готує, вона керує. Тобто, вони дійсно спілкувалися. Ба більше, зовсім нещодавно Міцкевич став на захист Полякової перед шеф-кухарем Євгеном Клопотенком.

Фото: Влад Міцкевич, Оля Полякова

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-03-30 18:01:47