Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Високі втрати РФ не дозволяють їй формувати оперативні і стратегічні резерви – ISW

Фото: Генштаб ЗСУ

Через високі втрати РФ, ймовірно, ледве встигає відновлювати ресурси.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

За даними ЗСУ, російські війська втратили майже 11 000 особового складу (імовірно, вбитими або виведеними з ладу внаслідок поранень) на Куп’янському, Лиманському та Бахмутському напрямках у листопаді 2023 року.

Зараз дивляться

Оперативний темп на цих напрямках наразі нижчий, ніж на Авдіївському напрямку. Це означає, що рівень втрат військ РФ в районі Авдіївки може бути ще вищим.

Українські офіційні особи раніше повідомляли, що російські війська втратили 5 000 чоловік убитими і пораненими під Авдіївкою і Мар’їнкою в період з 10 по 26 жовтня, коли проводили дві хвилі штурмів з метою захоплення Авдіївки. Наразі РФ проводить масові піхотні атаки, очевидно, намагаючись зберегти бронетехніку, незважаючи на ризик ще більших втрат у живій силі.

Російські та українські офіційні особи повідомляють, що РФ мобілізує приблизно від 20 000 до 40 000 військовослужбовців на місяць, що може бути нижчим за поточні втрати Росії в Україні, вказують аналітики.

– Російські операції в Україні нещодавно спонукали російське військове командування перекинути новостворені і недоукомплектовані формування в Україну для посилення секторів фронту, що перешкоджає довгостроковим зусиллям з формування оперативних і стратегічних резервів і реструктуризації російських сухопутних військ, – йдеться у повідомленні.

В Інституті підсумовують, що високі втрати російських військ, ймовірно, не дозволять РФ повністю поповнити і відновити існуючі підрозділи в Україні та сформувати нові оперативні і стратегічні резерви.

Раніше у Генштабі ЗСУ повідомили, що від початку повномасштабного вторгнення в Україну РФ втратила вже 337 220 своїх військових.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
Війна в Україні, РФ

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-08 10:00:03