Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Відносини ЄС з Китаєм будуть визначатися позицією Пекіна щодо війни в Україні – фон дер Ляйєн

Відносини ЄС з Китаєм будуть визначатися позицією Пекіна щодо війни, яку веде Росія проти України.

Про це заявила президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн заявила у Брюсселі, під час своєї промови у Європейському політичному центрі.

– У Китаю є відповідальність відігравати конструктивну роль, просуваючи справедливий світ. Цей світ може бути справедливим, якщо він ґрунтується на суверенітеті та територіальній цілісності України. Україна визначатиме, що таке справедливий світ, який потребує виведення всіх загарбницьких сил, – сказала вона.

Як відомо, незабаром фон дер Ляйєн разом із президентом Франції Емануелем Макроном має намір відвідати Китай.

Зараз дивляться

– Будь-який мирний план, який за фактом консолідуватиме російську анексію, просто не життєздатний. Щодо цього ми маємо бути відвертими – те, як Китай продовжує діяти стосовно путінської війни, буде визначальним фактором для просування вперед відносин ЄС з Китаєм, – зазначила президентка Європейської комісії.

Фон дер Ляйєн також констатувала, що Китай як постійний член Ради безпеки ООН має відповідальність – захищати принципи та цінності Хартії ООН.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Нагадаємо, Китай заявив, що готовий співпрацювати з російською армією для нібито посилення стратегічної комунікації та координації.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-30 17:23:58