Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Відчули на передовій: як протест польських перевізників впливає на війну в Україні

Фото: Факти ICTV

Через блокаду українського кордону з боку польських перевізників затримуються гуманітарні вантажі та зброя для ЗСУ.

Про це повідомляє видання The New York Times. 

Як страйк польських перевізників впливає на війну в Україні 

Як зазначають журналісти, багатомісячна блокада польських перевізників починає впливати на українських солдатів у замерзлих окопах, які захищаються від невпинних російських обстрілів, що робить і без того запеклі бої ще більш складними.

Зараз дивляться

Один з бійців, що воює на сході України, розповів виданню, що його підрозділ все ще чекає на доставлення двох приладів нічного бачення, необхідних для того, щоб солдати безпечно проходили шлях до бойових позицій. 

За його словами, обладнання було затримано на кордоні, де польські вантажівки з 6 листопада заблокували основні пункти пропуску, спричинивши багатокілометрові резервні копії.

– Щоб заблокувати кордони країни, під час повномасштабного вторгнення їм потрібно повністю відірватися від реальності, і тим самим вони також умивають руки в крові людей, які чекають необхідної допомоги, – сказав він.

Що вимагають польські перевізники 

Польські далекобійники вимагають від Європейського Союзу відновити дозвільну систему для українських водіїв фур, яка була скасована після повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-08 14:45:34