Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Веселка на Водохреща: що означає ця прикмета

Водохреще – велике свято, яке за багато років обросло своїми традиціями та обрядами. Є також і прикмети, які допомагали дізнаватися нашим пращурам майбутнє – якою буде погода, врожай, чекати на благодать чи готуватися до чогось поганого. Погода на свята часто буває непередбачуваною, і нерідко з’являється веселка. Саме час дізнатися, що означає веселка на Водохреща.

Що означає веселка на Водохреще: значення прикмети

Загалом веселка на великі церковні свята – це хороший знак. Він означає Божу благодать, що торкнеться всіх вірян, які поважають традиції.

Веселка на Водохреще також символізує перемогу добра над злом і світлом над темрявою – Ісус чує наші молитви і показує свою підтримку.

Зараз дивляться

Якщо небесне явище з’явилося над церквою – це благословення всіх вірян. Якщо веселка красується над водою – значить вона цілюща, і її варто набрати для дому та близьких.

Різнобарвне явище також вказує і на погоду. Наприклад, якщо веселка на Водохреще з’явилася рано вранці – значить морози відступатимуть і варто зустрічати теплу погоду. Якщо веселка припадає на ніч, під ранок буде мороз.

Навіть розташування погодного явища вказує на долю – що ближче небесна арка, то ближче удача і щастя.

У будь-якому разі, побачити веселку на Водохреще – це красиве явище, яке надовго запам’ятається.

Загалом ця подія має свою багату історію і сенс, який зрозумілий абсолютно кожному. Історію та традиції Водохреща з усіма подробицями можна дізнатися на Фактах ICTV.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-04 10:30:42