Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ведучі ICTV показали домашніх тварин – ФОТО

Всесвітній день домашніх тварин у багатьох країнах відзначають 30 листопада. З нагоди свята телеведучі ICTV Вадим Карп’як, Олена Фроляк та Юлія Сеник розповіли про своїх улюбленців.

Вадим Карп’як: Хрустя – дуже панська кішка

Ведучий головного політичного токшоу Свобода слова на ICTV і телемарафону Єдині новини Вадим Карп’як має кішку Хрустю.

Цього літа родина Вадима Карп’яка вперше приїхала в Бучу після 24 лютого.

Зараз дивляться

– Це була неділя, приїхали по темному пізно ввечері. У понеділок у мене був ефір, я поїхав зранку на роботу, і тут вони мені телефонують і кажуть: тату, ми знайшли кота, у нас є кіт! – згадує ведучий.

Фото з особистого архіву Вадима Карп’яка

Карп’як зізнається, до котів ставиться доволі скептично, бо більше любить собак. Але діти колись хотіли кота, і вони домовилися, що після повернення із Британії він з’явиться.

– І от вони мені кажуть, що знайшли кота в дровах. Відразу вислали фотографію – рудесеньке, малесеньке. Відвезли до ветеринара – той сказав, що її шанси 50/50. Тут, каже, вже не залежить від лікарів – доглядайте, якщо хочете. Ну, і діти відразу ж почали цього котика посилено доглядати. Назвали Хрустя. Марта (донька. – Ред.) розповіла, що перед тим як вони побачили її у дровах, щось хруснуло. Я намагався переробити це ім’я на Христя, але якось не вийшло, прижилося Хрустя, – каже він.

Вадим Карп'як і кішка Хрустя

Фото з особистого архіву Вадима Карп’яка

За два тижні діти повернулися у Британію, а кішка залишилась із Вадимом.

– У нас із нею був складний етап налагодження стосунків, але зараз можу сказати, що це дуже лагідна, інтелігентна кішка, дуже швидко привчилася ходити в туалет, вся така дуже-дуже панська. Хоча інколи її все ж тягне на вулицю вибігти й полазити по деревах. Цього не забереш, – додає Карп’як.

Юлія Сеник: Крім котика та собак, маємо лісових білок

Ведуча програми Факти ICTV і телемарафону Єдині новини Юлія Сеник має кота Марті та песика Джавеліну, а також білок.

– Котик породи бенгал – дуже гарний, його очі кольору мальдівської води. Він із характером, якщо щось не сподобається, може помститися або взагалі піти з дому на кілька днів і лише вночі приходити поїсти. Це наш домашній леопард, – зізнається ведуча.

Юлія Сеник і кіт Марті

Фото з особистого архіву Юлії Сеник

За її словами, кіт також реагував на небезпеку під час повітряної тривоги – за кілька секунд до потужних вибухів “сповіщав” господарів – гучно нявчав і нервово намотував кола кімнатою.

– Джавеліні в лютому буде два роки. Ми її взяли в перші місяці війни для розради та втіхи і назвали, як американську ракету. Вона дуже жвава, швидка, грайлива і неймовірно любляча та ніжна, – додає Юлія Сеник.

Юлія Сеник і пес Джавеліна

Фото з особистого архіву Юлії Сеник

За словами ведучої, у цих двох постійні ігри та змагання за територію, але загалом вони товаришують. Марті як хлопчик і старший завжди Джавеліні поступається. Коли вона його вже сильно дістане, може лапкою дати стусана.

– Окрім котика та собак, у нас ще є лісові друзі – білочки. Живуть на наших соснах, ми підгодовуємо їх горішками. Щоправда, кіт мріє їх вполювати, але, на щастя, його спроби марні, – каже ведуча.

Олена Фроляк: Нора відчуває мене за 10 хвилин до приїзду

Ведуча і головна редакторка Фактів ICTV, ведуча телемарафону Єдині новини Олена Фроляк має золотистого ретривера Нору.

– Нора – улюблениця родини, об’єднавчий фактор. Вона викликає посмішку у всіх. Чоловіків моїх слухається і побоюється, а мене любить і завжди просить їсти. Коли я у відрядженні, довго на роботі чи у відпустці, лягає на місце моєї машини та чекає… Наближення мого авто відчуває ще за 10 хвилин до приїзду, тому домашні вже знають: Нора забігала і заметушилась – мама їде, – згадує вона.

Олена Фроляк і пес Нора

Фото з особистого архіву Олени Фроляк

За словами Олени Фроляк, Нора дисциплінувала родину, а також зробила добрішою та спокійнішою.

– Коли ми її тільки купили, один обізнаний чоловік сказав мені: спочатку Нора спатиме під дверима вашої спальні, потім – на хідничку біля вашого ліжка, а потім спатиме у ліжку. На що я відповіла “Ну ні, такого вже точно не буде!”. Але так сталося, і бувають моменти, коли Нора ночує з нами, особливо після шахедних чи ракетних атак… До речі, наближення атак Нора дуже відчуває — її нервове дихання означає тепер лихе… Любимо її дуже, і вона нас, ось так і живемо, – додає ведуча.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-30 09:17:03