Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Вартість Twitter знизилася на 71% після придбання соцмережі Ілоном Маском

Соцмережа X (Twitter) впала в ціні на 71% після придбання сервісу Ілоном Маском. Неправильні рішення мільярдера підвели популярний сервіс до банкрутства.

Чому Twitter подешевшав на 71%

За даними інвестиційної компанії Fidelity, Twitter тепер коштує близько $12,5 млрд. Водночас восени 2022 року Маск заплатив за сервіс $44 млрд після судових розборок.

На ціні також позначилася і кількість щомісячних користувачів – за перший рік поглинання із соцмережі пішло до 15% фанатів сервісу.

Зараз дивляться

Також за цей період мільярдер скоротив щонайменше 50% співробітників Twitter.

Сам Ілон поки ніяк не реагує на інформацію про збитки в компанії. При цьому, глава корпорації продовжує шкодити репутації Twitter – його антисемітські висловлювання змусили великі компанії покинути платформу і відмовитися від реклами в її межах.

Йдеться про корпорації Disney, Apple, Paramount і Lionsgate. При цьому, основна частина доходу сервісу складається саме з реклами. Навіть продаж синіх галочок верифікації не зрівняється з виручкою.

Сам Ілон послав рекламодавців і заявив, що не поведеться на шантаж за допомогою грошей. До того ж, Маск не поспішає подобатися всім, назвавши таке бажання слабкістю.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-03 19:20:36