Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Офісі президента розповіли про зміни в мобілізації в Україні

Україна не планує мобілізувати населення таким чином, як це роблять в Росії, оскільки в українського військового командування немає планів відправляти людей на “м’ясні штурми”.

Про це в ефірі національного телемарафону Єдині новини заявив радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк.

Він зауважив, що коментарі щодо мобілізаційних кроків мають коментувати представники військово-політичного керівництва держави, які входять до Ставки верховного головнокомандувача.

Зараз дивляться

– На цьому етапі війни дуже тяжко проводити мобілізацію, на відміну від того, якою вона була на початку, коли люди були налаштовані на те, щоб прийти і захистити свою сім’ю та свій дім. Сьогодні треба шукати інші стимули та мотивацію, – сказав Подоляк.

Радник керівника ОПУ зауважив, що одним з таких стимулів може стати пропозиція, озвучена секретарем Ради нацбезпеки і оборони Олексієм Даніловим, який розповів про рекрутингові кампанії, що будуть займатись мобілізацією.

За словами Подоляка, військовозобов’язаним українцям потрібні гарантії щодо того, чим вони будуть займатись під час служби та те, як вони зможуть інтегруватись у цивільне життя після демобілізації.

– Ми не можемо воювати (з Росією, – Ред.) симетрично. Для Росії вартості життя не існує. І вони будуть брати будь-яку кількість (людей для мобілізації, – Ред.) і сьогодні беруть… В них завжди буде великий обсяг мобілізаційного резерву. Навіть якщо вони будуть примусово людей брати. І ми не можемо мобілізувати таку кількість, тому що ми не плануємо відправляти людей в м’ясні штурми, – додав він.

Подоляк наголосив, що сьогодні не варто лякати українців мобілізацією, оскільки зміни щодо цих процесів будуть стосуватись умов мобілізації, завдяки яким людям буде комфортніше проходити зазначену процедуру.

Раніше журналіст та військовий оглядач Юрій Бутусов заявляв, що в лавах ЗСУ необхідно реформувати організаційно-штатну структуру, яка не відповідає умовам ведення бойових дій у сучасному світі. Це, на його думку, допоможе знизити втрати на фронті.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-29 23:15:37