Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

В одну зі шкіл Ніжина планують закупити навчальний комплекс з FPV

В Ніжині для однієї зі шкіл планують закупити навчально-тренувальний комплекс з FPV. Тендер на його закупівлю проводить управління освіти міськради.

Як розповіла Суспільному начальниця управління освіти Валентина Градобик, такий навчальний комплекс необхідний для проведення уроків допризовної підготовки.

“Відповідно до статті 9 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», допризовна підготовка включається до державного стандарту повної загальної середньої освіти, що реалізується у закладах середньої освіти 3-го ступеня. У нас школа, в яку закуповують цей комплекс планує стати ліцеєм, тобто закладом 3-го ступеня. Тому нами була і прийнята така концепція щодо розвитку цього закладу та закупівлі саме спеціалізованих предметів для того, щоб діти могли отримати якісну профільну освіту. І це одна із частин саме цієї нашої програми”.

Начальниця управління освіти Ніжинської міськради Валентина Градобик. ФОТО: Фейсбук управління освіти Ніжинської міськради

Очікувана вартість комплексу — понад 350 тисяч гривень.

“Ми сподіваємося, що буде більша кількість учасників і ми зможемо понизити цю ціну. В даний комплекс входить інтерактивна дошка, входить п’ять комп’ютерів вчительських та чотири дитячі комп’ютери, і входять тренувальні дрони. Це є у програмі захисту України, один із розділів, і це я ще раз наголошую, це для того, щоб наші молоді покоління вміло користуватися дронами, вміло користуватися технікою, задля того, щоб виховати дітей вже мотивованих до навчання необхідних компетентностей, а також для того, щоб вони розуміли, як можна захищати Україну”, — каже Валентина Градобик.

Джерело: Суспільне Чернігів

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: mynizhyn.com
2023-11-01 10:13:01