Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В ISW назвали мету заяв Путіна про нібито готовність до переговорів

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) вбачають у заявах російського диктатора Володимира Путіна перед Самітом миру у Швейцарії намагання підірвати підтримку Заходом законних вимог України до Росії.

Мета заяв Путіна про нібито готовність до переговорів

– Путін спеціально виклав свої вимоги щодо “мирних” переговорів в Україні за день до початку Глобального саміту миру, щоб підірвати підтримку Заходом законних вимог України до Росії і відвернути увагу від досягнення міжнародного консенсусу щодо того, як не допустити несправедливої перемоги Росії в її незаконній агресивній війні, – йдеться у звіті ISW.

На думку аналітиків, двозначні заяви Путіна були спрямовані на те, щоб звернути увагу інших країн, що Росію не запросили на саміт миру.

Зараз дивляться

У ISW зауважують, що російські офіційні особи зазвичай імітують зацікавленість у переговорах у критичні моменти війни, щоб впливати на прийняття рішень Заходом.

Проте вважають, що будь-які зусилля, спрямовані на примушення України до переговорів з Росією не призведуть до тривалого розв’язання конфлікту, а лише нададуть Путіну додатковий час на подальшу оптимізацію і підготовку російської воєнної машини.

14 червня Володимир Путін заявив, що готовий негайно віддати наказ про припинення вогню в Україні і почати переговори, якщо Київ почне виводити свої війська з чотирьох частково окупованих Росією областей – Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської. Також він вимагає, щоб Україна відмовилася від вступу до НАТО.

Повномасштабна війна в Україні триває вже 844-ту добу.

За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні та на карті повітряних тривог в Україні.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-16 12:35:18