Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Індії створили польовий госпіталь, який можна скидати з гелікоптера і вже за годину оперувати

В Індії спроектували і побудували польовий госпіталь, який можна доставити в зону лиха на вертольоті, скинути з повітря і зібрати швидше, ніж книжкову шафу Ikea.

72 невеликих водонепроникних куба

Як стверджують дизайнери, портативна установка, що складається з міні-кубів медичного обладнання, дає змогу хірургам приступити до роботи протягом години.

– Лікарня складається з 72 невеликих водонепроникних кубів, кожен вагою менше 15 кг і розмірами 38х38х38 см. Вони набиті наметами і спеціально розробленим медичним обладнанням, – йдеться в повідомленні.

Зараз дивляться

Зазначається, що куби можна транспортувати в зони бойових дій або в місця стихійних лих, як-от повені та землетруси у віддалених районах, і вони досить міцні, щоб витримати скидання з літака або вертольота.

Одна година, щоб зібрати цілу лікарню

Повідомляється, що п’ятьом навченим людям потрібна одна година, щоб зібрати з кубів повнофункціональну лікарню, в якій лікарі зможуть лікувати травми і виконувати життєво важливі операції. Кожен із них розрахований на лікування до 200 пацієнтів.

Як заявили в міністерстві охорони здоров’я Індії, госпіталь може надавати критично важливу медичну допомогу, що робить його рятувальним кругом у віддалених і важкодоступних районах, де необхідна негайна допомога медиків.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-08 13:00:35