Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Україна має підтвердження від лідерів щодо посилення ППО – Зеленський

Фото: Офіс президента

Україна отримала частину підтверджень від лідерів країн-партнерів щодо посилення українських спроможностей з протиповітряної оборони.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський за підсумками 30 травня.

Нові системи ППО

На початку звернення Володимир Зеленський подякував усім захисникам українського неба, а також воїнам мобільних вогневих груп та Повітряних сил України, які щодня та щоночі обороняють наші міста й громади від російських ракет і дронів.

Зараз дивляться

– Дуже важлива ваша ефективність, ваша влучність, воїни, і ми максимально працюємо для того, щоб додати сили й можливостей нашому захисту неба. Буде найближчим часом багато комунікації щодо цього з партнерами – щодо нових систем ППО та спільних виробництв, і зокрема виробництв дронів – збільшення обсягів і залучення спеціальних інвестицій у такі виробництва, – сказав він.

Йдеться, зокрема, про спільні виробництва з партнерами України, а також про роботу в українській державі.

Володимир Зеленський додав, що Україна вже має частину підтверджень від лідерів щодо збільшення наших спроможностей ППО.

– Головне – реалізувати їх повністю й додати ще відповідних домовленостей, – сказав він.

Наради і Саміт миру

Також президент України розповів про наради із українською зовнішньополітичною командою про необхідні результати цього червня.

– Ми детально плануємо перемовини, зустрічі наших представників, зміст документів. Це стосується і оборонних пакетів для України, і нових безпекових угод, і Саміту миру. Фактично щодня ми додаємо учасників Саміту та протидіємо російським спробам зірвати чи послабити Саміт, – сказав він.

Глава держави додав, що наразі кожен представник України має своє чітке завдання – як зробити наступний місяць більш результативним для України.

– І кожен місяць, кожен тиждень, кожен день повинні додавати сили нашій державі, нашому суспільству в захисті, в нашому захисті. Це залежить від усіх, хто працює на державу і в державі, – сказав він.

Загибель Ірини Цибух

Наприкінці звернення президент згадав про те, що на Харківському напрямку 29 травня на війні загинула Ірина Цибух – бойовий медик Госпітальєрів.

– Одна із тих, хто не лише захищав державу, а й робив усе, щоб інші долучалися, тренувалися, вчилися бути ефективними. І в питаннях фронтової медицини, і в питаннях поваги до українських воїнів – у питаннях меморіалізації подвигу українців. Мої співчуття всім побратимам та друзям, усім близьким Ірини, кожному, хто її знав, і кожному, кого вона надихала боротися заради України та здобувати результат заради України, – сказав він.

Зеленський додав, що залишається важливим, аби справи Ірини Цибух та зусилля всіх українських полеглих героїв були продовжені.

Джерело: Офіс президента

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-30 21:48:31