Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Удар по заводах у Татарстані 2 квітня 2024 – що кажуть в Інституті вивчення війни (ISW)

Перші атаки безпілотників по об’єктах на території Татарстану є суттєвим переломом у здатності України завдавати ударів далеко в російському тилу.

Так атаку нафтопереробного заводу (НПЗ) Танеко в Нижньокамську та виробництва з виготовлення ударних безпілотників Shahed-136/131 в особливій економічній зоні Алабуга, що поблизу Єлабуги, прокоментували аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Удари по НПЗ та виробництву Шахедів у Татарстані 2 квітня: що кажуть в ISW

Після ударів по НПЗ та виробництву Шахедів у Татарстані 2 квітня в ISW заявили, що досі вважають такі удари необхідними асиметричними засобами з деградації галузей, які підтримують російську армію.

Зараз дивляться

Віддаленість цілей від кордонів України (ідеться про 1,2 тис. км), певні американські аналітики, є свідченням перелому в українській ударній кампанії.

Удари по НПЗ та виробництву Шахедів у Татарстані 2 квітня: що відомо

Про атаку дронів на НПЗ Танеко в Нижньокамську та виробництво Шахедів поблизу Єлабуги стало відомо 2 квітня.

Джерело Фактів ICTV у силових структурах зазначає, що атака по НПЗ у Татарстані є спецоперацією Служби безпеки України та Головного управління розвідки Міноборони.

За даними Reuters, удар по НПЗ Танеко в Нижньокамську, що є третім за величиною нафтопереробним заводом Росії, позначився на роботі основного нафтопереробного цеху підприємства, де зосереджено орієнтовно половину нафтопереробного підприємства.

В агентстві заявляють, що регулярні удари дронів по російських нафтопереробних заводах (таких, як Танеко) уже спричинили зупинку близько 14% загальних нафтопереробних потужностей Росії.

Удар виробництву Шахедів поблизу Єлабуги, згідно з наявними даними, завдав “значних руйнувань” виробничим потужностям підприємства.

Нижньокамськ та Єлабуга на карті

Повномасштабна війна в Україні триває вже 770-ту добу.

За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні.

Джерело: ISW

Фото: Крымский ветер

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-03 11:28:00