Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У військовій частині на Чернігівщині виявили порушення майже на 40 млн грн – Міноборони

Фото: Міноборони

Посадовці однієї з військових частин Чернігівської області завдали збитків державі майже на 40 млн грн. Відповідні порушення виявлено під час проведення внутрішнього аудиту Міноборони спільно з правоохоронцями.

Зокрема, за даними оборонного відомства, у 2022 році вони закупили генератори за завищеною ціною, що завдало збитків на 37,1 млн грн.

Чиновники укладали додаткові угоди з постачальниками, чим істотно змінювали умови договору. Через це вони закупили на 163 генератори менше від реальної потреби.

Зараз дивляться

Відповідно у період з жовтня 2022-го до квітня 2023 року, коли генератори були критично потрібні, вони накопичувалися на складах, а не передавалися військовим.

– Частка виданих генераторів для користування не перевищила 15% від закуплених. Також встановлено інші порушення на загальну суму 1,7 млн грн, – кажуть в МОУ.

Окрім того, посадовці військової частини намагалися завадити аудиторам.

Матеріали щодо порушень з боку командира військової частини, які призвели до втрат з держбюджету, передано до правоохоронних органів.

– Ми продовжимо систематично виявляти помилки і порушення. Це системна і безкомпромісна робота. До перешкоджань діям внутрішнього аудиту ставимось, згідно з законом, як до правопорушення. Нам потрібен сильний організаційний імунітет від фінансових зловживань, – наголосив заступник міністра оборони Юрій Джигир.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Днями Міністерство оборони також оприлюднило результати аудиту щодо тендеру на закупівлю обкладинок папок особової справи для ЗСУ. Одну одиницю товару хотіли закупити по 351 грн, а ринкова ціна була вдвічі нижчою.

Джерело: Міноборони

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-21 10:33:48